COSTA BLANCA

Symbolem wybrzeża jest olśniewająco biały kwiat migdałowca. Biały jest tutaj piasek na plaży, biały jest labirynt domostw skrytych w krętych, brukowanych uliczkach wioski i białe są poranki po szalonej, letniej nocy… Costa Blanca fascynuje bogactwem pięknych plaż, łagodnym klimatem, który gwarantuje doskonały wypoczynek i spuścizną kulturową Arabów i Rzymian, która doskonale komponuje się tu z odważną, współczesną architekturą. Słynna walka na pomidory, zaskakująco nowoczesna Walencja, a także pejzaż wybrzeża z niezwykłą kompozycją zieleni wzgórz i błękitu morza pozostawią obrazy, które zapamiętamy na długie lata…

Wyloty: Berlin / Gdańsk / Kraków / Modlin / Poznań / Warszawa / Wrocław

  COSTA BRAVA

Malowniczy krajobraz i niezwykła dzikość wybrzeża, która nadała jej nazwę. Szmaragdowe morze, wabi spragnionych relaksu turystów, a piaszczyste plaże gwarantują wyśmienity wypoczynek... no i to wino z jego wyjątkowym bukietem aromatów. Katalońska odrębność, uroda, temperament hiszpańskich kobiet i bogactwo historycznych zabytków, które kuszą podróżnych z całego świata, a jeśli dodać do tego wyjątkowy urok Barcelony, wyśmienite smaki lokalnej kuchni i szalone rytmy nocy… nie pozostaje nic innego jak, zakochać się w tej krainie.

Wyloty: Berlin / Gdańsk / Katowice / Kraków / Modlin / Poznań / Warszawa / Wrocław

  COSTA DEL SOL

Słońce jest błogosławieństwem… kultem otoczone od pradawnych czasów, warunkowało wszystko, co matka Ziemia mogła nam dać. Nadając wybrzeżu jego nazwę wiedziano, że w pełni na to zasługuje. Czas mija, lecz pewne rzeczy pozostają niezmienne, więc doceńmy wartość życiodajnej gwiazdy w miejscu, które zostało do tego stworzone. Wybrzeże Słońca hojnie obdaruje nas swoim bogactwem, nie szczędząc niczego. Tutaj w wyjątkowy sposób dzień łączy się z nocą, a błogi relaks wśród plaż z niepowtarzalnymi fiestami w pełnych hiszpańskiego temperamenty klubach. Sąsiedztwo historycznych krain i bogactwo zabytków, jest w tym przypadku wisienką na torcie.

Wyloty: Berlin / Kraków / Modlin / Wrocław

  FUERTEVENTURA

To, o czym marzyłeś od zawsze jest teraz na wyciągnięcie ręki. Zmruż oczy, poczuj delikatny powiew wiatru w plecy, który pomoże Ci postawić pierwszy krok. Słońce ogrzewa Twoją twarz, jesteś królem plaż, bogiem wiatru i fal. Nikt, absolutnie nikt nie jest w stanie Cię zatrzymać. Rozpięty żagiel deski windsurfingowej leży na olśniewająco białej plaży i czeka na wybrańca, któremu będzie dane poczuć jego moc wśród fal turkusowych wód oceanu… Fuerteventura to nie tylko mekka miłośników sportów wodnych. To wakacyjny raj dla szukających afrykańskiego słońca i olśniewająco bajecznych plaż ze złocistym, saharyjskim piaskiem.

Wyloty: Berlin / Katowice / Warszawa

  GRAN CANARIA

Jej powstanie owiane jest legendami, a urok wielką sławą. W pełni zasłużyła na swe miano, gdyż to czym szczyci się teraz, tworzyła długie tysiące lat. Zanurzając się w tym świecie odkryjesz urok, o jaki nie miałeś pojęcia. Tak bardzo tajemnicza z zewnątrz, okazuje się fascynująca od środka. Tworzyły ją moce ziemi i powietrza, po to byśmy właśnie My mieli szanse stanąć u jej progów i szczerze się nią zachwycić. Niezwykle piękna, tolerancyjna i otwarta przyciąga rzesze spragnionych wyjątkowych wakacji turystów. Takich miejsc na Ziemi jest niewiele, więc poczuj się wybrańcem i osobiście poznaj magię tej malowniczej wyspy.

Wyloty: Berlin / Katowice / Warszawa

  IBIZA

W małym ciele wielki duch. Trafniej nie można chyba opisać tej malowniczej wyspy, królującej wśród archipelagu Balearów. To tutaj gorące dni i noce pozwalają bez reszty oddać się atmosferze szalonej zabawy, która harmonijnie współgra z drugim, zupełnie odmiennym obliczem wyspy, pełnym spokoju i błogiego relaksu. Malownicze, skryte wśród zieleni zatoki, dziewicza przyroda, uśmiech mieszkańców i lokalny koloryt tradycyjnych targowisk. Niespieszny rytm wakacji, oaza odpoczynku po szaleństwach letniej nocy. Kraina pokoju i miłości. Wakacyjna przystań dla kochających życie i dobrą zabawę.

Wyloty: Berlin / Katowice / Warszawa

  MAJORKA

Śródziemnomorska perła Balearów bez reszty zachwyca i fascynuje swą otwartością, różnorodnością i niezwykłym kolorytem. To tutaj promieniami rozpieszcza słońce, a orzeźwienie daje łagodna morska bryza. To tutaj zieleń zdobi malownicze pejzaże nabrzeża, a plaże pozwalają w pełni oddać się błogiej atmosferze wakacji. To tutaj, wędrując wśród surowych izb klasztoru usłyszeć można muzykę Chopina, można też odkryć kosmopolityczny klimat Palmy, podziwiając jej niezwykłą architekturę. Można w końcu całkowicie oddać się rozrywce parku wodnego lub szalonej zabawie letniej nocy, w jednym z tutejszych klubów.

Wyloty: Berlin / Katowice / Kraków / Modlin / Poznań / Warszawa / Wrocław

  TENERYFA

Niczym gwiazda wśród wysp na morzach i oceanach szokuje i zadziwia. Przechadzając się jej ścieżkami, będzie upajać nas swym urokiem i wprawi w osłupienie każdego, gdyż nie ma tu miejsca na banalne rozwiązania, a swoisty festiwal różnorodności odbywa się tu każdego dnia. Malownicze krajobrazy, niebywałe formy skalne, górujący nad wyspą wulkan Teide, świat rośli i zwierząt… oraz niezliczona ilość turystycznych rozrywek i atrakcji od lat przekonują do siebie podróżnych z całego świata. Należy kolekcjonować piękne wspomnienia, a tych wywiozą stąd Państwo bez liku…

Wyloty: Berlin / Katowice / Kraków / Modlin / Warszawa / Wrocław